O nás

TOMA FLORA s.r.o.

 

Spoločnosť TOMA FLORA s.r.o. je na trhu už niekoľko rokov.  Náš tím sa zaoberá návrhom, realizáciou, údržbou, predajom a prenájmom interiérovej zelene. Rastliny ponúkame zväčša pestované v hydropónii, ale máme aj rastlinky zasadené v zemine. Skladom držíme viac ako 500 rastlín, takže výber u nás je naozaj široký. Akúkoľvek rastlinu dokážeme dodať na objednávku. Ak nemáte veľké skúsenosti s rastlinami, radi vám poradíme, prípadne rastlinku aj zasadíme a ošetríme. Ponúkame aj pravidelnú údržbu zelene vo Vašich príbytkoch a firmách.

TOMA FLORA ponúka svojim zákazníkom aj široký výber nádob, kvetináčov a črepníkov. Veľmi obľúbené sú nádoby značky LECHUZA, ktorej prednosťou je samozavlažovací systém. Ďalej je u nás na výber aj z rôznych kameninových, plastových, kovových, alebo keramických či prírodných nádob rôznej veľkosti, farby, či vzoru. Výber je naozaj široký, budeme radi ak nás navštívite.

Naša práca nás veľmi baví, ku každému projektu máme individuálny prístup. Najväčším úspechom je spokojnosť našich zákazníkov.